Η 3η αγωνιστική του Εσωτερικού Αναπτυξιακού Πρωταθλήματος του ΑΣΚ (αποτελέσματα – εικόνες)

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 23 Φεβρουαρίου 2016 10:49

Η 3η αγωνιστική του Εσωτερικού Αναπτυξιακού Πρωταθλήματος του ΑΣΚ (αποτελέσματα – εικόνες)

Συνεχίστηκε με απόλυτη επιτυχία η 3η αγωνιστική του Εσωτερικού Αναπτυξιακού Πρωταθλήματος του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά.

Πιο αναλυτικά το Σαββατοκύριακο 20-21 Φεβρουαρίου, έγιναν οι παρακάτω αγώνες

Τουρνουά Παμπαίδων

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

Boston – Warriors 30-24

ΟΜΑΔΑ : BOSTON CELTICS
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ 9, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6, ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 7, ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΡΟΥΜΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ , ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.

ΟΜΑΔΑ : GOLDEN STATE WARRIORS
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ , ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΚΑΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 6, ΚΟΥΤΡΟΚΟΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ , ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ , ΚΙΡΓΙΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 4, ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΙΑΛΟΥΜΗΣ ΑΡΗΣ.

Dallas – Miami 40-29

ΟΜΑΔΑ : DALLAS MAVERICKS
ΧΡΩΜΑ : ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 9, ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 8, ΠΙΡΑ ΕΡΙΚΟ 2, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2, ΛΙΤΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 9, ΚΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 2 , ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 4, ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2 , ΤΣΕΝΟΛΙ ΜΑΡΙΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2.

ΟΜΑΔΑ : MIAMI HEAT
ΧΡΩΜΑ : ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 7, ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4, ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2, ΤΖΟΥΓΑΝΝΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2, ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 8, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΓΚΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ , ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΕΚΕΡΙ ΓΚΕΡΤΙ, ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΧΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ.
Προπονητές των ομάδων ήταν ο Λεωνίδας Παπαδάτος, Ματιάτος Πάνος και Μανώλης Δούλιας

Στην γραμματεία έκατσαν η Λίνα Πολλάκη και ο Γιώργος Κουράκος.

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Dallas 5
2.Warriors 5
3.Boston 5
4.Miami 3

Τουρνουά Κορασίδων – Νεανίδων

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου

Hot Shoot – Golden Magic 25- 19

ΟΜΑΔΑ : HOT SHOOT
ΧΡΩΜΑ : ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΥΡΤΗ ΡΕΣΙ 8, ΜΑΤΑ ΜΙΓΚΕΝΑ 7, ΚΟΥΡΤΗ ΝΤΟΡΙΝΑ 2, ΚΟΡΕΤΑ ΤΖΟΑΝΑ, ΘΟΥΕΙΤΖ ΟΡΛΑ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ , ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2, ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΒΑΛΕΝΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΣΑΓΑΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ, TΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 4.

ΟΜΑΔΑ : GOLDEN MAGIC
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΛΛΑΙΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 4, ΓΕΡΑΣΙΜΑΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 4, ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2,ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ , ΣΙΜΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΣΙΜΑΤΟΥ ΕΜΕΛΕΙΑ, ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΑΤΑ ΑΝΔΙΑΝΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΤΖΑΚΗ ΙΖΟΛΔH.

Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Golden Magic) και Ράνια Πολλάκη (Hot Shoot)

Trouble Makers– Black Panthers 21-35

ΟΜΑΔΑ : TROUBLE MAKERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΛΟΥΛΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4, ΛΑΓΚΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ , ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΦΙΟΡΕΝΤΑ , ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡΟΔΟΘΕΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 9, ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΒΑΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΡΕΜΠΤΑΙ ΚΑΜΗΛΑ, ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6, ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ.

ΟΜΑΔΑ : BLACK PANTHERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 7, ΜΠΑΛΔΟΥ ΕΛΛΗ 8, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6, ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΗ 2, ΚΟΥΤΑΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚΟΡΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΜΑΛΛΙΑΓΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2, ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΝΙΚΗ, ΜΕΚΑΙ ΓΙΟΛΑ, ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΤΣΕ ΜΑΡΙ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΦΩΚΑ KATIA.

Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Black Panthers) και Ράνια Πολλάκη (Trouble Makers).

Βαθμολογία (Σε 3 αγώνες):
1. Hot Shoot 5 (+7)
2.Golden Magic 5 (+3)
3. Black Panthers 4 (+5)
4. Trouble Makers 4 (-14)
Τουρνουά Προμίνι

Σάββατο 20 Φεβρουαρίου

Ηφαιστος - Αρης 17-30

ΟΜΑΔΑ : ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ , ΑΠΕΡΓΗΣ ΜΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΔΙΩΝ , ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 7, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 4.

ΟΜΑΔΑ : ΑΡΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 4, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4, ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2, ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΛΑΜΑΙ ΜΑΡΙΟ 4, ΜΠΑΛΤΣΙΑΒΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2, ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 6, ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4, ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΦΕΡΟΝΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 4.
Ποσειδώνας – Ερμής 21-19

ΟΜΑΔΑ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΡΩΜΑ : ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ , ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ ΜΕΜΟΣ , ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΙΑΛΟΥΜΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9, ΚΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2, ΛΑΜΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 2, ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2.

ΟΜΑΔΑ : ΕΡΜΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 6, ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 11, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ , ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ, ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
Ποσειδώνας 6
Αρης 5
Ερμής 4
Ηφαιστος 3

Το Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα συνεχίζεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 27-28 Φεβρουαρίου


Ετικέτες:

Φόρτωση…

Φόρτωση…