Τα αποτελέσματα των ετήσιων κολυμβητικών αγώνων του ΝΟΚΙ

Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 17 Αυγούστου 2013 12:17

Τα αποτελέσματα των ετήσιων κολυμβητικών αγώνων του ΝΟΚΙ

Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία οι ετήσιοι Κολυμβητικοί Αγώνες του ΝΟΚΙ. Ο υπεύθυνος προπονητής του Ομίλου Λεωνίδας Παπαδάτος έκανε την παρακάτω δήλωση σχετικά με την ολοκλήρωση των αγώνων.«Στα 10 χρόνια που κάνουμε τέτοιου είδους διοργανώσεις θεωρώ ότι ήταν οι καλύτεροι αγώνες, τόσο σε επίπεδο οργάνωσης, όσο και σε επίπεδο κολύμβησης των μικρών αθλητών. Ευχαριστώ τους γονείς και τα παιδιά που για μία ακόμη χρονιά, επέλεξαν συνειδητά ποιότητα συνέπεια και σταθερότητα. Φέτος καταφέραμε και κάναμε ρεκόρ προσέλευσης στο καλοκαιρινό αθλητικό καμπ, ενώ διατηρήσαμε την προσέλευση των παιδιών στην κολύμβηση στο μέσο όρο όλων των χρόνων λειτουργίας μας.

Ευχαριστώ πολύ τη διοίκηση του Ομίλου για την εμπιστοσύνη της προς το πρόσωπό μου, όπως επίσης και του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά, όσον αφορά το αθλητικό καμπ. Ευχαριστώ προσωπικά τους χορηγούς του Ομίλου, αλλά και όσους βοήθησαν με την παρουσία τους τους αγώνες και τέλος ευχαριστώ πολύ τους πιστούς μου συνεργάτες που με την παιδαγωγική τους επάρκεια έχουν ανεβάσει το επίπεδο του Ομίλου. Τη φετινή πορεία του ομίλου την αφιερώνω στον Αλέξη Παπαδάτο και στην Πέτια Σαληκυριάκη, δύο άνθρωποι των οποίων εμπιστεύομαι απόλυτα την κρίση και αντίληψη».

Παρακάτω αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων
Αγώνισμα 1) - 50μ. πρόσθιο κορίτσια 1999
1.Σειχάι Αγγελική

Αγώνισμα 2) 50μ. πρόσθιο κορίτσια 2001
1.Σπυράτου Νεφέλη
2.Ρουχωτά Μαρία
3. Θουέιτς Ορλα

Αγώνισμα 3) 50μ. πρόσθιο αγόρια OPEN
1.Μουίκης Γεράσιμος
2. Λουκάτος Άγγελος
3. Τρωιάννος Νίκος

Αγώνισμα 4) 50μ. πρόσθιο Αγόρια 2000
1.Παγουλάτος Γεράσιμος
2.Μουίκης Γιάννης
3.Κουτζόγλου Γιάννης

Αγώνισμα 5) 50μ. ύπτιο αγόρια 2001
1.Δημάτος Νίκος
2.Καπάτος Ανδρέας
3.Μουρελάτος Γιάννης

Αγώνισμα 6) 50μ. ύπτιο Αγόρια 2002
1.Τρίκαρδος Κων/νος
2. Δομένικος Ιάσωνας
3. Κουνεντάκης Ηλίας

Αγώνισμα 7) 50μ. ύπτιο αγόρια 2003
1.Σπυριδάκης Θεοδωρής
2.Σταυριανός Νίκος
3.Γερολυμάτος Λεωνίδας

Αγώνισμα 8) 25μ. ελεύθερο αγόρια 2005
1.Δομένικος Ορφέας
2.Ξένος Σπύρος
3.Παπαδάτος Πάρις – Μπεγκίρι Αλντο

Αγώνισμα 9) 25μ. ελεύθερο κορίτσια 2005
1.Δομένικου Ηλέκτρα
2.Μπόβολου Ιφιγένεια
3. Πλάκου Μαρίνα

Αγώνισμα 10) 25μ. ύπτιο κορίτσια 2003
1.Κουτζόγλου Διονυσία
2.Λασκαράτου Νίκη
3.Ζαχαράτου Ναταλία

Αγώνισμα 11) 25μ. ύπτιο κορίτσια 2002
1.Μανδηλάρη Ελευθερία
2.Αγγελάτου Γεωργία
3. Κουρούκλη Ειρήνη

Αγώνισμα 12) 25μ. ύπτιο κορίτσια 2004
1.Γεωργοπούλου Μαρίνα
2.Μπάλα Νίκη
3.Πετράτου Μαριλένα

Αγώνισμα 13) 25μ. ελεύθερο αγόρια 2004
1.Βουργίδης Βασίλης
2.Πάπα Κλαούντιο
3.Τζωρτζάτος Αλέξανδρος

Αγώνισμα 14) 25μ. ελεύθερο κορίτσια 2006
1.Μεσσάρη Κατερίνα
2.Σπυριδάκη Νικολέτα
3.Παντελιού Μυρτώ

Αγώνισμα 15) 25μ. ελεύθερο κορίτσια 2007
1.Σπίνου Παναγιώτα
2.Μουσούρη Μελίνα – Κουλουμπή Κάτια
3.Μινέτου Αλίκη

Αγώνισμα 16) 25μ. ελεύθερο αγόρια 2007
1.Μαλεφάκης Νίκος
2.Τρίκαρδος Ανδρέας
3.Σπυράτος Κοσμάς

Αγώνισμα 17) 25μ. ελεύθερο αγόρια OPEN
1.Ξένος Σπύρος
2.Παντελείός Κων/νος
3.Μπεκίρι Αλντο

Αγώνισμα 18) 25μ. ελεύθερο με σανίδα αγόρια 2008
1.Παπαδάτος Νίκος
2. Σιαμάνης Αγγελος
3.Πετράτος Παναγής

Αγώνισμα 19) 25μ. ελεύθερο αγόρια 2006
1.Παπαδάτος Πάρις
2.Σιαμάνης Κων/νος, Σαρίδης Ερρίκος, Σείχα Βασίλης
3.Τζουγανάτος Ιάσωνας

Αγώνισμα 20) 25μ. ελεύθερο με σανίδα κορίτσια 2005
1.Δομένικου Ηλέκτρα , Σπυράτου Ειρήνη
2.Μπόβολου Ιφιγένεια
3.Ντόμπι Ραμίνα

Αγώνισμα 21) 25μ. ελεύθερο με σανίδα κορίτσια 2006 σειρά 2
1.Τοπαλάι Μαριέτα
2.Γαλιατσάτου Ελευθερία
3.Γεωργοπούλου Μαίρη

Αγώνισμα 22) 25μ. ελεύθερο με σανίδα κορίτσια 2008
1.Γαλιατσάτου Αναστασία
2.Κουράκου Μελίνα
3.Λίλα Ελεν

Αγώνισμα 23) 25μ. ελεύθερο κορίτσια 2003
1.Κουτζόγλου Διονυσία
2.Λασκαράτου Νίκη
3.Ζαχαράτου Ναταλία

Αγώνισμα 24)25μ. ελεύθερο Κορίτσια 2002

1.Μανδηλάρη Ελευθερία
2.Αγγελάτου Γεωργία
3.Κουρούκλη Ειρήνη

Αγώνισμα 25) 25μ. ελεύθερο αγόρια 2003

1.Σπυριδάκης Θεοδωρής
2.Σταυριανός Νίκος
3.Γερολυμάτος Λεωνίδας

Αγώνισμα 26) 25μ. ύπτιο αγόρια 2004
1.Βουργίδης Βασίλης
2.Πάπα Κλαούντιο
3.Δομένικος Ορφέας

Αγώνισμα 27) 25μ. ελεύθερο κορίτσια 2004
1.Γεωργοπούλου Μαρίνα
2.Μπάλα Νίκη
3.Πετράτου Μαριλένα

Αγώνισμα 28) 25μ. ελεύθερο με σανίδα κορίτσια 2006 σειρά 1
1.Μεσσάρη Κατερίνα
2.Πολλάτου Βασιλική Γαληνή
3.Σπυριδάκη Νικολέτα

Αγώνισμα 29) 50μ. ελεύθερο κορίτσια OPEN
1.Σπυράτου Νεφέλη
2.Ρουχωτά Μαρία
3.Θουέιτς Ορλα

Αγώνισμα 30) 50μ. ελεύθερο αγόρια 2001
1.Δημάτος Νίκος
2.Καππάτος Ανδρέας
3.Γαλιατσάτος Γιώργος

Αγώνισμα 31) 50μ. ελεύθερο αγόρια 2002
1.Τρίκαρδος Κων/νος , Δομένικος Ιάσωνας
2.Κουνεντάκης Ηλίας
3.Ανδρεάτος Κων/νος

Αγώνισμα 32) 50μ. ελεύθερο αγόρια OPEN
1.Μουίκης Γεράσιμος
2. Γκορέα Φάμπιο
3.Λουκάτος Αγγελος

Αγώνισμα 33) 50μ. ελεύθερο αγόρια 2000
1.Μουίκης Γιάννης
2. Παγουλάτος Γεράσιμος
3.Κουτζόγλου Γιάννης



Φόρτωση…

Φόρτωση…