Γ' Εθνική: Πρεμιέρα κόντρα στο Χαλάνδρι ο ΝΕΟΛ

Δημοσιεύτηκε: Τετάρτη, 21 Αυγούστου 2019 13:40

Γ' Εθνική: Πρεμιέρα κόντρα στο Χαλάνδρι ο ΝΕΟΛ

Το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής Ανδρών 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 19/08 η κλήρωση των Ομίλων του Νότου στη Γ’ Εθνική μπάσκετ, με τον ΝΕΟΛ να αγωνίζεται εντός έδρας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, στις 13/10, με αντίπαλο το Χαλάνδρι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής Ανδρών 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ):

 

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 22/03/20

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 12/04/20

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 26/04/20

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 03/05/20

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

26η Αγωνιστική – 10/05/20

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ


Ετικέτες: