galiatsatos3

Κλήρωση Πρωταθλημάτων ΕΠΣΚΙ: Ξεκίνημα με ντέρμπι ΑΕΚ - ΑΟΚΙ (Αναλυτικά οι αγωνιστικές σε Α' και Β' κατηγορία)

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 10 Οκτωβρίου 2012 23:22

Κλήρωση Πρωταθλημάτων ΕΠΣΚΙ: Ξεκίνημα με ντέρμπι ΑΕΚ - ΑΟΚΙ (Αναλυτικά οι αγωνιστικές σε Α' και Β' κατηγορία)

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο στα γραφεία της ΕΠΣΚΙ στο Αργοστόλι η κλήρωση των πρωταθλημάτων Α' και Β' κατηγορίας για τη σεζόν 2012 – 2013. Ρεπορτάζ: Γιώργος Χαλαβαζής – Χριστίνα Ζησιμάτου Όπως δήλωσε ο πρόεδρος της ΕΠΣΚΙ κ. Βαγγέλης Μαζαράκης το πρωτάθλημα της Α' κατηγορίας θα ξεκινήσει στις 27-28 Οκτωβρίου, ενώ μία με δύο εβδομάδες αργότερα θα ξεκινήσει και το πρωτάθλημα της Β' κατηγορίας.

Η πρώτη αγωνιστική πάντως έβγαλε ντέρμπι με την αναμέτρηση ανάμεσα στην ΑΕΚ και το ΑΟΚΙ. Δείτε αναλυτικά τι έβγαλε η κληρωτίδα για το πρωτάθλημα τις Α' κατηγορίας.

Σε λίγη ώρα θα αναρτηθεί και η κλήρωση της Β΄ κατηγορίας, οι δηλώσεις των εκπροσώπων των Σωματείων αλλά και πλούσιο φωτογραφικό υλικό.

Α' ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ – ΑΟΚΙ

ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΛΑ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ – ΣΑΜΗ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚΙ – ΔΙΛΙΝΑΤΑ

ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ- ΑΕΚ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΣΑΜΗ – ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ

ΟΜΑΛΑ - ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ –ΔΙΛΙΝΑΤΑ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ -ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ –ΑΟΚΙ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΟΜΑΛΑ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΣΑΜΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚΙ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ

ΟΜΑΛΑ - ΣΑΜΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ – ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ

ΑΟΚΙ - ΟΜΑΛΑ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΔΙΛΙΝΑΤΑ

ΣΑΜΗ - ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ –ΑΟΚΙ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ - ΟΜΑΛΑ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΣΑΜΗ

ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ - ΑΕΚ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚΙ – ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ - ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ – ΑΕΚ

ΣΑΜΗ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΟΜΑΛΑ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ – ΣΑΜΗ

ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΙΛΙΝΑΤΑ

ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ - ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ –ΑΟΚΙ

ΟΜΑΛΑ –ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΚ - ΟΜΑΛΑ

ΠΑΓΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΔΙΛΙΝΑΤΑ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΙΘΑΚΗΣ

ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ – ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΑΜΗ - ΑΟΚΙ

Ο δεύτερος γύρος του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί με αντίστροφες τις έδρες των ομάδων

H Κλήρωση για τη Β' Κατηγορία είναι η εξής

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΥΣΣΟΣ – ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΩΓΗ – ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΝΝΟΙ – ΦΩΚΑΤΑ

ΡΕΠΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΕΡΥΣΣΟΣ

ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΩΓΗ

ΦΩΚΑΤΑ - ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ

ΠΡΟΝΝΟΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΥΣΣΟΣ-ΑΝΩΓΗ

ΠΡΟΝΝΟΙ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

 ΦΩΚΑΤΑ – ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ

ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΝΝΟΙ- ΕΡΣΣΟΣ

ΑΝΩΓΗ – ΦΩΚΑΤΑ

 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ - ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ

ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΙΣΣΟΣ – ΦΩΚΑΤΑ

ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΝΝΟΙ

 ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

ΡΕΠΟ

ΑΝΩΓΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΣΣΟΣ

ΠΡΟΝΝΟΙ – ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΩΓΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ

ΡΕΠΟ

ΦΩΚΑΤΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΥΛΑΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΥΡΓΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΟΝΝΩΝ – ΦΩΚΑΤΑ

ΑΝΩΓΗ - ΠΡΟΝΝΟΙ

ΡΕΠΟ

ΕΡΥΣΣΟΣ

Ο δεύτερος γύρος του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί με αντίστροφες τις έδρες των ομάδων



Φόρτωση…

Φόρτωση…