HELPE ENERGEIES GIF BANNER 728x90

 

Τρίτσεια 2016: Ευχαριστήριο και αποτελέσματα

Δημοσιεύτηκε: Πέμπτη, 09 Ιουνίου 2016 05:17

Τρίτσεια 2016: Ευχαριστήριο και αποτελέσματα

Στους Αγώνες Στίβου ‘’ΤΡΙΤΣΕΙΑ 2016’’ έσμιξαν στο Δημοτικό στάδιο Αργοστολίου ‘’ Ανδρέας Βεργωτής’’ για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά, Βετεράνοι Αθλητές Στίβου και μαθητές των Δημοτικών Σχολείων της Κεφαλονιάς.

Η επιτυχία των Αγώνων και η μεγάλη συμμετοχή μικρών και μεγάλων αθλητών είναι αποτέλεσμα της συνεργασίας και της κοινής προσπάθειας μεταξύ : της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Κεφαλονιάς (Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ) , της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Ν. Κεφαλληνίας και της Ομοσπονδίας Ελλήνων Βετεράνων Αθλητών Στίβου (ΟΕΒΑΣ).
Ευχαριστούμε θερμά :

- Την κ. Τοτόλου Αγγελική , Διευθύντρια Διεύθυνσης Π. Ε. Κεφαλληνίας για την εντυπωσιακή συμμετοχή των Δημοτικών Σχολείων και της ευχόμαστε Καλή Επιτυχία και δύναμη στα νέα της καθήκοντα.
- Τον κ. Συμεωνίδη Συμεών, Πρόεδρο ΟΕΒΑΣ για την οργάνωση της συμμετοχής των Βετεράνων εκτός Κεφαλονιάς.

- Ευχαριστούμε τους Παγκόσμιους Πρωταθλητές Ακοντισμού, Άννα Βερούλη και Κώστα Γκατσιούδη που τίμησαν με την παρουσία τους την διοργάνωση και έδωσαν μεγάλη χαρά στους αθλητές και στους φίλους του αθλητισμού.

- Τον κ. Παπαχρήστο Χαράλαμπο, Πρόεδρο του ΣΕΒΑΣ Άρτας.

- Τον κ. Κανελλόπουλο Αντώνη, Πρόεδρο του ΣΕΒΑΣ Πάτρας & τον κ. Νίκο Μπαλάση.
- Τους μαθητές , τους Εκπαιδευτικούς και τους Διευθυντές των σχολείων :Ειδικό Δ. Σχ. Περατάτων, 1ο Δ. Σχ Αργοστολίου, 2ο Δ. Σχ. Αργοστολίου, 3ο Δ. Σχ Αργοστολίου, 4ο Δ. Σχ. Αργοστολίου,5ο Δ. Σχ. Αργοστολίου, 6ο Δ. Σχ. Αργοστολίου, Δ. Σχ. Αγίου Γερασίμου, Δ. Σχ. Διλινάτων, Δ. Σχ. Κεραμειών, 1ο Δ. Σχ. Ληξουρίου, 2ο Δ. Σχ. Ληξουρίου, Δ. Σχ. Μεσοβουνίων, Δ. Σχ. Πόρου, Δ. Σχ. Πυλάρου, Δ. Σχ. Σάμης, Δ. Σχ. Σκάλας, Δ. Σχ. Χιονάτων, Δ. Σχ. Βλαχάτων,

- Την κ. Λιναρδάτου Ελένη καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής, πρώην Δ/ντρια 2ου Γυμνασίου Αργοστολίου, για την μοναδική εκφώνηση των αγώνων.
- Τους Καθ. Φυσικής Αγωγής και τους Εκπ/κους που συμμετείχαν ως συνοδοί των σχολείων τους, και τους κριτές – καθηγητές Φυσικής Αγωγής των αγωνισμάτων για την καθοριστική συμβολή τους στην διεξαγωγή των αγώνων : Κουνάδη Μαρία , Αυγουστάτου Μαρία , Μαραβέγια Σοφία , Μεσσάρη Γεράσιμο , Παντέλειο Δημήτριο , Παντελειό Γεράσιμο , Μοτσιόπουλος Νίκος, Απατζίδου Ελισάβετ , Πολλάτου Ελένη , Μεταξά Νίκο , Μεταξά Διονύση , Μεταξά Βασίλη , Αλυσανδράτου Μέμη, Τσιγώνια Αλεξάνδρα , Λουκάτου Άννα , Μοσχονά Ειρήνη, Μπαρτκόβσκα Μποζένα , Ζαρανίκα Παρασκευή, Δαρδαμάνη Ελένη , Χριστόπουλο Ντίνο , Σταθάτου Ανθή , Κουνάδη Ειρήνη , Τζωρτζάτου Ελευθερία , Μοσχόνα Ειρήνη, Καβαλιεράτος Κων/νος.

- Την κ. Συμεωνίδου Μελάνα και την κ. Χατζηχρήστου Έμελη (Γραμματειακή υποστήριξη)
- Τον κ. Χριστοφοράτο Νίκο, ιατρό των αγώνων.
- Την Γυμναστική Εταιρεία Κεφαλονιάς, (Γ.Ε.Κ.)
- Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών
- Το Σύλλογο Δρομέων Κεφαλονιάς για το δυναμικό παρών στους αγώνες.
- Την Φιλαρμονική Αργοστολίου της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ «Διονύσιος Λαυράγκας» και τον μαέστρο κ. Βασίλη Περλικίδη.
- Το Α.Γ.Σ Επτανήσων για το πρόγραμμα με τις Μαζορέτες.
- Το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αργοστολίου για το ‘’Αφιέρωμα στις Ολυμπιακές και Παραολυμπιακές Αξίες από το εκπαιδευτικό Πρόγραμμα του Γραφείου Σχολικών Δραστηριοτήτων , Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

- Ευχαριστούμε τους Πολιτιστικούς Συλλόγους που αγκαλιάζουν κάθε χρόνο τους Αγώνες , Κρανιάς «Ο Μπάλλος» , Σπαρτιών «Σπάρτο», Γυναικών Σκάλας «Πηνελόπη», Φραγκάτων «Ο Μέρμηγκας», Αγίας Ειρήνης «Αράκλι».

- Ευχαριστούμε που τίμησαν με την παρουσία τους και βράβευσαν τους αθλητές, την Βουλευτή Κεφαλληνίας & Ιθάκης κ. Αφροδίτη Θεοπεφτάτου, τον Δήμαρχο Κεφαλληνίας κ. Αλέξανδρο Παρίση, τον Αντιπεριφερειάρχη Κεφαλληνίας κ. Παναγή Δρακουλόγκωνα, τους Αντιδημάρχους και Δημοτικούς συμβούλους κ. Κεκκάτο Ευάγγελο, κ. Παπαδάτο Νίκο, κ. Κουρκουμέλη Ηλία και μέλος της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ , τον κ. Σκλάβο Νίκο , κ. Σαμούρη Σπύρο , την κ. Κουνάδη Μαρία Πρόεδρο Σχολικής επιτροπής Β/θμιας εκπαίδευσης και μέλος της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ.

- Την Δ/ντρια της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ κ. Όλγα Γιαννάτου.
- Τους Δ/ντές των Δημοτικών σχολείων κ. Φανού Ρούλα, κ. Αλυσανδράτου Υβόννη, κ. Κοκκόση Γεράσιμο, κ. Σταθάτο Θεόδωρο, κ. Βερβέρη Δημήτρη, κ. Παπουτσή Χρήστο, κ. Άννινο Δημήτρη.

- Ευχαριστούμε επίσης τους εθελοντές που κάθε χρόνο βοηθούν στην διεξαγωγή των Αγώνων, τον δημοτικό υπάλληλο κ. Βλάχο Παναγή, τους εργαζόμενους στην Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ. για την άοκνη και διαρκή διεκπεραίωση κάθε απαιτητικής αθλητικής και πολιτιστικής δράσης.

- Τους θεατές, γονείς και φίλους του αθλητισμού για το ζεστό τους χειροκρότημα.
- Τα ΜΜΕ γιατί καλύπτουν φωτογραφικά και δημοσιογραφικά το γεγονός με πραγματικό ζήλο και αγάπη για τον αθλητισμό της Κεφαλονιάς.

- Τέλος, η συμβολή των χορηγών είναι «το οξυγόνο στην προσπάθεια μας» γι’ αυτό ευχαριστούμε θερμά: τα άνθη-φυτά BOSONIS, το κατ/μα «Φυτά Δουλγεράκης», την εταιρεία LIFE THINK,την Ναυτιλιακή Εταιρεία KEFALONIAΝ LINES, το ξενοδοχείο Kefalonia Grant.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας στα ΤΡΙΤΣΕΙΑ 2017, στους μοναδικούς αγώνες που σμίγουν όλες οι γενιές στον ίδιο στίβο, έτσι όπως θα το ήθελε ο αθλητής Αντώνης Τρίτσης!

Και του χρόνου!

Για την Κ.Ε.ΔΗ.Κ.Ε

Ο Πρόεδρος

Άγγελος Δ. Κωνσταντάκης

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

                                      ΣΤΙΒΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

                                                50μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΖΩΗ 4ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 7΄.46΄΄
2. ΤΖΙΑΝΓΚΟ ΚΩΝ/ΝΑ Δ.Σ. ΣΑΜΗΣ 7΄.83΄΄
3. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ Δ. Σ. ΠΥΛΑΡΟΥ 7΄.87΄΄

                                               600μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 2΄.13΄΄
2. ΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ 4Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2΄.16΄΄
3. ΤΣΕΛΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ.Σ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ 2΄.18΄΄

                                              

ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΣΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 3.66
2. ΓΡΟΥΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΣ 3.58
3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ Δ.Σ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 3.46

                                                

ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 4Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.30
2. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.Σ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 1.25
3. ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΜΑΡ-ΕΛΕΝΗ 6Ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.15

ΜΠΑΛΑΚΙ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2ο  ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 28,77
2. ΜΕΡΚΑΪ ΣΑΜΠΙΕ 6ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 28,00
3. ΠΑΛΙΚΙΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Δ.Σ. ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ 27.20

                  

                                       ΣΤΙΒΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ    

                                                50μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΑΜΗΣ 7΄.18΄΄
2. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Δ.Σ. ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ 7΄.33΄΄
3. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.Σ. ΑΓ. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 7΄.46΄΄

                                              600μ.

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ. ΠΥΛΑΡΟΥ 1.59
2. ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.59.40
3. ΜΠΟΝΓΚΟ ΚΡΙΣΤΙ 5ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 2.00.40

                                       

                                              ΜΗΚΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΤΖΕΛΑΙ ΑΛΜΠΑΝ Δ.Σ.ΣΚΑΛΑΣ 4.40
2. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δ.Σ. ΠΟΡΟΥ 3.95
3. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 3.94

                                                 ΥΨΟΣ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ Δ.Σ. ΠΥΛΑΡΟΥ 1.35
2. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ. Σ. ΣΑΜΗΣ 1.30
2. ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 1.30
3. ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2Ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 1.25

                                          ΜΠΑΛΑΚΙ

ΣΕΙΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΔΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 3ο ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 43.40
2. ΧΑΤΖΑΪ ΕΝΤΙ 2ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 38.74
3. ΤΙΜΟΘΕΑΤΟΣ ΔΗΜ. 1ο ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 37.26

  

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

100μ

55-59 ΤΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 19.23
80-84 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30.21

200μ

55-59 ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 43.60

 

400μ

40-44 ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ   2.01
55-59 ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.49

1500μ

35-39 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6.19
45-49 ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.14
50-54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.05
55-59 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.57
70-74 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΕΒΑΣ 7.52

 

5000μ

30-34 ΚΟΥΝΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 25.10
35-39 ΣΑΜΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 23.08
50-54 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 25.45
55-59 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 25.55
60-64 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 26.45
70-74 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΕΒΑΣ 23.30

 

 

 

 

 

ΥΨΟΣ

30-34 ΜΠΙΡΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.05
55-59 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΒΑΣ 1.15

ΜΗΚΟΣ

40-44 ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΠΑΤΡΑΣ 4.10
55-59 ΤΙΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ 3.26

 

30-35 ΜΠΙΡΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5.07
40-44 ΚΟΥΝΑΔΗ ΜΑΡΙΑ   5.25
45-49 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   6.22
45-49 ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΟΛΓΑ   5.65
50-54 ΦΩΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 4.95
55-59 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΕΒΑΣ 11.05
55-59 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ          8.18
60-64 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΑΣ 5.15
80-84 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5.10

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

  

 

                                                                                                            Για την Κ.Ε.ΔΗ.Κ.Ε

                                                                                                                  Ο Πρόεδρος

ΑΚΟΝΤΙΟ

30-35 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΝΝΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 16.10
40-44 ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 21.55

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

40-44 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ ΣΕΒΑΣ 10.30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ

100μ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ

ΚΕΦ/ΝΙΑΣ

12.84
40-44 ΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ         ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 14.26
50-54 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΤΑ 

13.84

55-59 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΣΕΒΑΣ  15.42
65-69 ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ 17.99
75-79 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 21.04
80-84 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΒΑΣ 17.90
  ΑΞΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ 19.60
85-89 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   23.06
  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΒΑΣ 26

                                  

 

                                                                                                 

                                                                

                                               200μ

35-40 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 28.10
50-54 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 28.50
55-59 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 32.50

                                                          400μ

40-44 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ     1.02΄
45-49 ΣΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ       ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     1.12
65-69 ΣΠΛΑΓΚΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΒΑΣ 1.22.15

                                                          800μ

35-39 ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     2.43
40-44 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ       ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     3.00
45-49 ΣΕΡΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ       ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     3.19
55-59 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ         ΠΑΤΡΑΣ      2.35
60-64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ        ΚΕΦ/ΝΙΑΣ     2.59
65-69 ΣΠΛΑΓΚΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ      ΣΑΛΑΜΙΝΑ     3.29
       

                                                       

                                                                

1500μ

                                                            

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 10΄΄
  ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 20΄΄
40-44 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 5΄ 28΄΄
  ΓΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6΄ 36΄΄
50-54 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6΄ 37΄΄
65-69 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΧΑΡΗΣ ΣΕΒΑΣ 6΄ 35΄΄
80-84 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΤΩΝ 10΄ 07΄΄

                                                5000μ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 20΄ 32΄΄
  ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 21΄ 12΄΄
  ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 21΄ 13΄΄
40-44 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 23΄ 00΄΄
45-49 ΡΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ 19΄28΄΄
  ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 20΄ 33΄΄
50-54 ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 24΄ 36΄΄
  ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 24΄ 54΄΄
60-64 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 22΄ 44΄΄
65-69 CHRIS PHILIPS   23΄30΄΄
70-74 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 27΄ 48΄΄

                                                           ΣΦΑΙΡΑ

35-39 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΟΘΩΝΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 9.86
  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 9.34
40-44 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 12.90
  ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 9.98
  ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 8.96
45-49 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.37
55-59 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 9.16
65-69 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΕΒΑΣ 12.66
  ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 8.17
  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 6.43
70-74 ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 8.65
  ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΡΤΑΣ 7.45
  ΜΕΤΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 7.13
75-79 ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣ 9.00
  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣ 7.10
  ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 6.10
80-84 ΑΞΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ 7.00

 

ΑΚΟΝΤΙΟ

35-39 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 37.65
  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 35.00
40-44 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 26.62
  ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 25.50
  ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   24.19
45-49 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 43.39
60-64 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. ΣΕΒΑΣ 34.00
70 -74 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΡΤΑΣ 18.72
75-80 ΘΩΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 16,59μ
70-74 ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ ΑΣΕΔΑΣ 22,77μ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

35-40 ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 12.70
40-44 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΒΑΣ 10.88
  ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 9.25

ΥΨΟΣ

35-39 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ 1.55
40-44 ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ  1.40

ΜΗΚΟΣ

90-94 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 1.50

Ετικέτες: