Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ (αποτελέσματα)

Τελευταία ενημέρωση: Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2016 22:23

Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ (αποτελέσματα)


Συνεχίστηκε η β’ φάση του Εσωτερικού Αναπτυξιακού Πρωταθλήματος του ΑΣΚ με αγώνες στην κατηγορία κορασίδων – νεανίδων και προμινι.

Πιο αναλυτικά

Τουρνουά Κορασίδων – Νεανίδων

Κυριακή 26 Μαρτίου

Hot Shoot – Black Panthers 17-30

ΟΜΑΔΑ : HOT SHOOT
ΧΡΩΜΑ : ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΥΡΤΗ ΡΕΣΙ 6, ΜΑΤΑ ΜΙΓΚΕΝΑ 3, ΚΟΥΡΤΗ ΝΤΟΡΙΝΑ, ΚΟΡΕΤΑ ΤΖΟΑΝΑ 2, ΘΟΥΕΙΤΖ ΟΡΛΑ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ , ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ , ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΒΑΛΕΝΤΗ ΧΡΥΣΑ 2, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΣΑΓΑΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ, TΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 2.

ΟΜΑΔΑ : BLACK PANTHERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 4, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 8, ΜΠΑΛΔΟΥ ΕΛΛΗ, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ , ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 8, ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΗ 2, ΚΟΥΤΑΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚΟΡΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΜΑΛΛΙΑΓΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2 , ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΝΙΚΗ, ΜΕΚΑΙ ΓΙΟΛΑ 4, ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΤΣΕ ΜΑΡΙ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΦΩΚΑ KATIA, ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ .
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Black Panthers) και Ράνια Πολλάκη (Hot Shoot)

Golden Magic – Trouble Makers 17-10

ΟΜΑΔΑ : GOLDEN MAGIC
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΛΛΑΙΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2, ΓΕΡΑΣΙΜΑΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2, ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ , ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 4,ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ , ΣΙΜΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΣΙΜΑΤΟΥ ΕΜΕΛΕΙΑ , ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΑΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 4, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ , ΤΖΑΚΗ ΙΖΟΛΔH 2.

ΟΜΑΔΑ : TROUBLE MAKERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΛΟΥΛΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 3, ΛΑΓΚΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ , ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΦΙΟΡΕΝΤΑ 4, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1, , ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡΟΔΟΘΕΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΝΑΝΤΙΑ , ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΒΑΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΡΕΜΠΤΑΙ ΚΑΜΗΛΑ, ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2, ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Golden Magic) και Ράνια Πολλάκη (Trouble Makers).

Τουρνουά Προ μινι

Ερμής – Ποσειδώνας 16-20

ΟΜΑΔΑ : ΕΡΜΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2, ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 5, ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 9, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ , ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ , ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

ΟΜΑΔΑ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΡΩΜΑ : ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 3, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ , ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ ΜΕΜΟΣ, ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΙΑΛΟΥΜΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 7, ΚΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 2, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2, ΛΑΜΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ, ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 4.

Άρης - Ήφαιστος 20-22π. (18-18κ.α.)

ΟΜΑΔΑ : ΑΡΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2, ΛΑΜΑΙ ΜΑΡΙΟ, ΜΠΑΛΤΣΙΑΒΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ , ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 12, ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΦΕΡΟΝΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ , ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2.

ΟΜΑΔΑ : ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ , ΑΠΕΡΓΗΣ ΜΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1, ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1, ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΔΙΩΝ 3, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ , ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ , ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 12, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ ΜΕΜΟΣ 2, ΜΑΛΙΑΓΡΟΣ Γ..

Βαθμολογία (σε 6 αγώνες)
1.Ποσειδώνας 12
2.Αρης 9
3.Ηφαιστος 8
4.Ερμής 7

Προπονητές των ομάδων ήταν οι Λεωνίδας Παπαδάτος , Γιάννης Βουργίδης. Διαιτητής: Μανώλης Δούλιας.
Στην γραμματεία έκατσαν η Λίνα Πολλάκη και ο Γιώργος Γιαννάτος.

Θα ακολουθήσουν τα πλέι οφ με τους αγώνες, Άρης – Ήφαιστος (Σάββατο 2 Απριλίου 12π.μ.) και Ποσειδώνας – Ερμής (Σάββατο 2 Απριλίου 11 π.μ.) .

Την Κυριακή 3 Απριλίου τις 5.30 θα διεξαχθούν τα πλέι οφ στους παμπαίδες με τους αγώνες 5.30μ.μ. Boston – Miami και 6.30 μ.μ. Warriors – Dallas.


Ετικέτες:

Φόρτωση…

Φόρτωση…