galiatsatos3

Συνεχίστηκε το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ

Δημοσιεύτηκε: Τρίτη, 16 Φεβρουαρίου 2016 15:25

Συνεχίστηκε το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ

Συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 13-14 Φεβρουαρίου η 2η αγωνιστική στο Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ.

Τουρνουά Παμπαίδων

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

Dallas – Warrios 25-29

ΟΜΑΔΑ : DALLAS MAVERICKS
ΧΡΩΜΑ : ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 6, ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ , ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΠΙΡΑ ΕΡΙΚΟ 2, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ , ΛΙΤΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 7, ΚΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ , ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2, ΠΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ8 , ΤΣΕΝΟΛΙ ΜΑΡΙΟΣ.

ΟΜΑΔΑ : GOLDEN STATE WARRIORS
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ 14 (1), ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ , ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΚΑΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 6, ΚΟΥΤΡΟΚΟΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ , ΔΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ , ΚΙΡΓΙΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ , ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΙΑΛΟΥΜΗΣ ΑΡΗΣ 2.

Miami – Boston 33-43

ΟΜΑΔΑ : MIAMI HEAT
ΧΡΩΜΑ : ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 8, ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ , ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7, ΤΖΟΥΓΑΝΝΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΓΚΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4, ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΕΚΕΡΙ ΓΚΕΡΤΙ, ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΧΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8.

ΟΜΑΔΑ : BOSTON CELTICS
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 13 (1),ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ 8, ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 12, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6, ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 4, ΒΕΖΥΡΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΡΟΥΜΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ , ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ , ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.
Προπονητές των ομάδων ήταν ο Λεωνίδας Παπαδάτος, Βουργίδης Γιάννης και Μανώλης Δούλιας

Στην γραμματεία έκατσαν ο Γιώργος Γιαννάτος και ο Γιώργος Κουράκος.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
Warriors 4
Dallas 3
Boston 3
Miami 2

Τουρνουά Κορασίδων – Νεανίδων

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου

Golden Magic – Black Panthers 20-15

ΟΜΑΔΑ : GOLDEN MAGIC
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΛΛΑΙΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 6, ΓΕΡΑΣΙΜΑΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ , ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ , ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2 ,ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ , ΣΙΜΑΤΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΣΙΜΑΤΟΥ ΕΜΕΛΕΙΑ 2, ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΑΤΑ ΑΝΔΙΑΝΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4, ΤΖΑΚΗ ΙΖΟΛΔH .

ΟΜΑΔΑ : BLACK PANTHERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2, ΜΠΑΛΔΟΥ ΕΛΛΗ 2, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 4, ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΗ, ΚΟΥΤΑΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚΟΡΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΜΑΛΛΙΑΓΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΝΙΚΗ, ΜΕΚΑΙ ΓΙΟΛΑ , ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΤΣΕ ΜΑΡΙ, ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ, ΦΩΚΑ KATIA.

Προπονητές Golden Magic Ράνια Πολλάκη και Black Panthers Λεωνίδας Παπαδάτος

Hot Shoot – Trouble Makers 12-15

ΟΜΑΔΑ : HOT SHOOT
ΧΡΩΜΑ : ΚΟΚΚΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΚΟΥΡΤΗ ΡΕΣΙ 2, ΜΑΤΑ ΜΙΓΚΕΝΑ, ΚΟΥΡΤΗ ΝΤΟΡΙΝΑ 2, ΚΟΡΕΤΑ ΤΖΟΑΝΑ, ΘΟΥΕΙΤΖ ΟΡΛΑ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ , ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΒΑΛΕΝΤΗ ΧΡΥΣΑ , ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ , ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2, ΣΑΓΑΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ, TΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 2.

ΟΜΑΔΑ : TROUBLE MAKERS
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΛΟΥΛΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2, ΛΑΓΚΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΦΙΟΡΕΝΤΑ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1, ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡΟΔΟΘΕΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 4, ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ, ΒΑΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΡΕΜΠΤΑΙ ΚΑΜΗΛΑ, ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2, ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΜΠΑΛΔΟΥ ΕΛΛΗ 2.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Trouble Makers) και Ράνια Πολλάκη (Hot Shoot)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 2 αγώνες)
Golden Magic 4
Trouble Makers 3
Hot Shoot 3
Black Panthers 2

Τουρνουά Προμίνι

Σάββατο 13 Φεβρουαρίου

Αρης – Ερμής 23-19

ΟΜΑΔΑ : ΑΡΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΚΙΤΡΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ , ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1, ΛΑΜΑΙ ΜΑΡΙΟ , ΜΠΑΛΤΣΙΑΒΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2, ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 8, ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΓΟΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6, ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΦΕΡΟΝΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 4.
ΟΜΑΔΑ : ΕΡΜΗΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΡΑΣΙΝΟ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3, ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 6, ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2, ΤΖΑΝΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΙΑΣΩΝ, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 4, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ , ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ, ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Ποσειδώνας – Ηφαιστος 30-8

ΟΜΑΔΑ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΡΩΜΑ : ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΜΑΤΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2, ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΔΟΥΛΙΑΣ ΜΕΜΟΣ 2, ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΙΑΛΟΥΜΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8, ΚΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 4, ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6, ΛΑΜΑΙ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 2, ΠΑΝΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ.

ΟΜΑΔΑ : ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΧΡΩΜΑ : ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ : ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2, ΑΠΕΡΓΗΣ ΜΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΒΟΥΡΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΜΥΡΙΛΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2, ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΔΙΩΝ , ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ, ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2.

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες)
Ποσειδώνας 4
Ερμής 3
Αρης 3
Ηφαιστος 2


Ετικέτες:

Φόρτωση…

Φόρτωση…