galiatsatos3

Το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ σε αγόρια και κορίτσια (αποτελέσματα – βαθμολογίες)

Δημοσιεύτηκε: Τρίτη, 17 Μαρτίου 2015 12:10

Το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ  σε αγόρια και κορίτσια (αποτελέσματα – βαθμολογίες)

Συνεχίστηκε και το Σαββατοκύριακο 14-15 Μαρτίου με συναρπαστικούς σε εξέλιξη αγώνες το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ σε αγόρια και κορίτσια.

Πιο αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Τμήματα Προμίνι – Μίνι

Αχιλλέας – Οδυσσέας 27-21

Διαιτητής: Πάνος Ματιάτος

Αχιλλέας (Γιάννης Βουργίδης): Λιναρδάτος 7, Τζουγανάτος 7, Πεφάνης Γ. , Ανανώστης Διον. 2, Ανανώστη Δήμητρα, Ραπτόπουλος 1, Απέργης, Γουλιμής , Μπαζίγος, Παντελιός Μπαζίγος Θ., Ρουμπάτης 3, Μουρελάτος, Κοσμετάτος 3, Μπεκίρι 2, Βελιζάι Γεράσιμος 2, Βελιζάι Ζαϊμι.

Οδυσσέας (Γιώργος Γιαννάτος): Καραβιώτη Ελενα , Καραβιώτης Σταύρος 3, Πίρα 1, Καπατσώρης 4, Αικατερίνης 5, Δρακάτος, Λουκάτος , Δημάτος Μπάμπης , Παπαδάτος Παναγιώτης , Στυλιανέσης , Βερούτης 2, Χριστοδουλάτος, Καλλιγάς, Καμπίτσης 6.

Γραμματεία: Κουράκος Γιώργος – Πολλάκη Λίνα

Κέφαλος – Ηρακλής 26-51

Διαιτητής: Πάνος Ματιάτος

Κέφαλος (Γιάννης Βουργίδης): Αναστασίνης , Τσιμπούκης Βασίλης 2, Τσιμπούκης Χάρης 4, Αλεξανδράτος Γ. , Καππάτος Φ. , Καββαδίας Β. , Τσιμάρας Γ., Βουργίδης Δ. 3 , Αναγνωστάκης 8 , Νασόπουλος 2, Ταραζής 2, Καραμαλής , Πεφάνης Μιχάλης 4, Καγκάδης 1, Ματράγκος Μ. , Σιαμάνης, Μπαλτσαβιάς.

Ηρακλής (Γιώργος Γιαννάτος): Πανταζής Ε. 8, Αλυσανδράτος 3, Γερολυμάτος 8, Κιριάι 4, Μανίκας , Χριστουδουλάκης 2, Φραγκισκάτος 4, Μπάρκας 2, Ηλιοπούλου 12, Ντούβαλης 4, Λορενζάτος, Παλημέρης, Βεζυριανόπουλος , Σταμούλης 4, Σταματελάτος, Κούσιας.

Γραμματεία των αγώνων η Λίνα Πολλάκη και ο Γιώργος Κουράκος

Η Βαθμολογία (σε 6 αγώνες)

1. Ηρακλής 10
2.Οδυσσέας 9
3.Κέφαλος 9
4.Αχιλλέας 8

Το πρόγραμμα των πλέι οφ

Θα ακολουθήσουν πλέι οφ το Σάββατο 21/3 με τα ζευγάρια Ηρακλής – Αχιλλέας (11 π.μ.) και Οδυσσέας – Κέφαλος (12 μ.)

Τμήματα Παμπαίδων – Παίδων

Oklahoma – San Antonio Spurs 42-45 παράταση (41-41 κ.α.)

Διαιτητής: Γιάννης Βουργίδης

Oklahoma (Πάνος Ματιάτος): Κουράκος 13, Σιδέρης 16, Λευκαδίτης , Αναγνωστάκης 7 , Γκαβός, Αλεξανδράτος 6.

San Antonio Spurs (Γιώργος Γιαννάτος ): Ζαπάντης 9, Παυλάτος 12, Μπεκατόρος 14, Μανίκας 6, Βαλλιανάτος, Χριστοφοράτος 4, Σταθάτος.

Γραμματεία: Κουράκος Γιώργος – Πολλάκη Λίνα

Boston Celtics – Golden State Warriors 46-37

Διαιτητής: Γιάννης Βουργίδης

Boston Celtics (Γιώργος Γιαννάτος): Καββαδίας 5, Ρουχωτάς 3, Λιτσάι 4, Γασπαράτος , Γιαννάτος 19, Λασκαράτος 9, Μπαλτσαβιάς 6.

Golden State Warriors (Πάνος Ματιάτος): Μουίκης Γιάννης 17, Τραυλός 18, Βουργίδης Β. 1, Κασιανός , Πανταζής Στ., Μπλέτσος Γ., Δημάτος 1.

Γραμματεία: Κουράκος Γιώργος – Πολλάκη Λίνα

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 6 αγώνες)

1.Oklahoma 10
2.Celtics 10
3.Warriors 8
4. San Antonio Spurs 8

Το πρόγραμμα των πλέι οφ

Στα πλέι οφ που θα διεξαχθούν την Κυριακή 22 Μαρτίου, θα αναμετρηθούν οι Celtics με τους Warriors (6 μ.μ.) και San Antonio – Oklahoma (7 μ.μ.).

Στο τμήμα των Κοριτσιών οι αγώνες που έγιναν το Σαββατοκύριακο ήταν οι εξής

Chicago Bulls – Royals Cobras 10-9

Διαιτητής: Ελένη Σακαντάνη

Chicago Bulls (Λεωνίδας Παπαδάτος): Γασπαράτου, Κολαϊτη 4 , Καραγιάννη , Γερασιμάτου, Λιναρδάτου, Μινέτου, Λουλάι 4, Μιχαλάτου, Ροδοθεάτου , Πρεμτάλι, Θουέιτζ 2.

Royals Cobras (Ράνια Πολλάκη): Μπάλδου , Αραβαντινου 6, Μάτα, Λαγκούση 1, Αλεξανδράτου Χρ. , Μελέτη , Λασκαράτου, Ηλιοπούλου, Μενεγάτου 2, Δρακάτου.

Γραμματεία: Λίνα Πολλάκη – Ελένη Μικελάτου

Η Βαθμολογία

1.Black Roses 5
2.Lakers 5
3. Royal Cobras 4
4. Chicago Bulls 4

Επόμενη αγωνιστική

Σάββατο 21 Μαρτίου 5 μ.μ. Royal Cobras – Lakers και Κυριακή 22 Μαρτίου 5 μ.μ. Black Roses Chicago Bulls.


Ετικέτες:

Φόρτωση…

Φόρτωση…