ΕΠΣΚΙ: Κλήρωσε για το Πρωτάθλημα και για τη Β' φάση στο Κύπελλο (Οι αγώνες ανά αγωνιστική)

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 25 Σεπτεμβρίου 2014 21:53

ΕΠΣΚΙ: Κλήρωσε για το Πρωτάθλημα και για τη Β' φάση στο Κύπελλο (Οι αγώνες ανά αγωνιστική)

Ολοκληρώθηκε πριν απο λίγο, η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣΚΙ για τη σεζόν 2014-2015, αλλά και κλήρωση για τη δεύτερη φάση του Κυπέλλου. Πιο αναλυτικά, στην Β’ φάση του Κυπέλλου κληρώθηκαν να αναμετρηθούν οι παρακάτω νικητές των ζευγαριών της Α’ Φάσης. Ρεπορτάζ: Γιώργος Χαλαβαζής

Νικητής Πρόοδος Ιθ. – Παγκεφαλληνιακός Vs Νικητής ΠΑΟ Κεφαλονιάς – Παλληξουριακός

Νικητής Παπυργιακός – Πυλαριακός Vs Νικητής ΑΕΚ – Εικοσιμία

Νικητής Οδυσσέας Ιθάκης – ΑΟΚΙ Vs Νικητής Ομαλά – Σάμη

Νικητής Διλινάτα – Πρόννοι Vs Νικητής Ανωγή – Ηρακλής Πρόννων

Χωρίς αγώνα περνάει στην επόμενη φάση ο Νικητής του ζευγαριού Ερυσσος – Φωκάτα

Οι πρώτοι αγώνες της Β' φάσης θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4-5 Οκτωβρίου

Εν συνεχεία, ο αντιπρόεδρος της ΕΠΣΚΙ Θέμης Βαλσαμής, τον Ηλία Κουρκουμέλη και τον Γιώργο Κουράκο πραγματοποίησαν την κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας

Παρακάτω αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές που κληρώθηκαν

Α’ Γύρος

1η Αγωνιστική

ΑΟΚΙ – Πρόννοι

Παγκεφαλληνιακός – Διλινάτα

Πρόοδος Ιθάκης – ΑΕΚ

Φωκάτα – Παλληξουριακός

Εικοσιμία – Σάμη

Πυλαριακός – Οδυσσέας Ιθάκης

2η Αγωνιστική

Οδυσσέας Ιθάκης – Πρόοδος Ιθάκης

Σάμη – Παλληξουριακός

ΑΕΚ-Εικοσιμία

Διλινάτα-Φωκάτα

Πρόννοι -Παγκεφαλληνιακός

Πυλαριακός -ΑΟΚΙ

3η Αγωνιστική

Εικοσιμία -Οδυσσέας Ιθάκης

Παλληξουριακός -ΑΕΚ

Σάμη-Διλινάτα

Φωκάτα-Πρόννοι

Πρόοδος Ιθάκης -Πυλαριακός

ΑΟΚΙ-Παγκεφαλληνιακός

4η Αγωνιστική

Οδυσσέας Ιθάκης -Παλληξουριακός

ΑΕΚ-Διλινάτα

Πρόννοι -Σάμη

Πυλαριακός -Εικοσιμία

Παγκεφαλληνιακός -Φωκάτα

Πρόοδος Ιθάκης -ΑΟΚΙ

5η Αγωνιστική

Διλινάτα-Οδυσσέας Ιθάκης

ΑΕΚ-Πρόννοι

Παλληξουριακός -Πυλαριακός

Σάμη-Παγκεφαλληνιακός

Εικοσιμία -Πρόοδος Ιθάκης

ΑΟΚΙ-Φωκάτα

6η Αγωνιστική

Οδυσσέας Ιθάκης -Πρόννοι

Πυλαριακός -Διλινάτα

Παγκεφαλληνιακός -ΑΕΚ

Πρόοδος Ιθάκης -Παλληξουριακός

Φωκάτα-Σάμη

Εικοσιμία -ΑΟΚΙ

7η Αγωνιστική

Παγκεφαλληνιακός -Οδυσσέας Ιθάκης

Πρόννοι -Πυλαριακός

Διλινάτα-Πρόοδος Ιθάκης

ΑΕΚ-Φωκάτα

Παλληξουριακός -Εικοσιμία

ΑΟΚΙ-Σάμη

8η Αγωνιστική

Οδυσσέας Ιθάκης -Φωκάτα

Παγκεφαλληνιακός -Πυλαριακός

Πρόοδος Ιθάκης -Πρόννοι

Εικοσιμία -Διλινάτα

Σάμη-ΑΕΚ

Παλληξουριακός -ΑΟΚΙ

9η Αγωνιστική

Σάμη-Οδυσσέας Ιθάκης

Παγκεφαλληνιακός -Πρόοδος Ιθάκης

Πυλαριακός -Φωκάτα

Πρόννοι -Εικοσιμία

Διλινάτα-Παλληξουριακός

ΑΟΚΙ-ΑΕΚ

 

10η Αγωνιστική

Οδυσσέας Ιθάκης -ΑΕΚ

Φωκάτα-Πρόοδος Ιθάκης

Εικοσιμία -Παγκεφαλληνιακός

Σάμη-Πυλαριακός

Παλληξουριακός -Πρόννοι

Διλινάτα-ΑΟΚΙ

11η Αγωνιστική

Πρόννοι -Διλινάτα

Πυλαριακός -ΑΕΚ

Παγκεφαλληνιακός -Παλληξουριακός

Πρόοδος Ιθάκης -Σάμη

Φωκάτα-Εικοσιμία  

ΑΟΚΙ-Οδυσσέας Ιθάκης

Στον Β’ γύρο οι αγώνες θα αντιστραφούν ως προς τις έδρες των ομάδων. 


Ετικέτες:

Φόρτωση…

Φόρτωση…