HELPE ENERGEIES GIF BANNER 728x90

 

Τα αποτελέσματα στην Κολυμβητική Ημερίδα του ΝΟΑ

Δημοσιεύτηκε: Τρίτη, 16 Σεπτεμβρίου 2014 12:46

Τα αποτελέσματα στην Κολυμβητική Ημερίδα του ΝΟΑ

ΘΕΡΙΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ Ν.Ο. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2014ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 1. 25μ. ύπτιο κορ. 5 ετών1η Κωστοπούλου Αγγελική 41.522η Παπαναστασάτου Ελένη 46.713η Γιαννάτου Ισαβέλα 53.804η Μινέτου Έλενα 56.945η Αντωνάτου Αποστολία 59.006η Πετεινάτου Ιουλία 1.06 2. 25μ. ύπτιο αγορ. 5 ετών1ος Ανδρεάτος Άγγελος 38.192ος Σβεντζούρης Βλάσσης 43.083ος Κοσμάτος Μάριος 47.954ος Κρεμμύδας Παύλος 53.175ος Κοραμπάτος Δημήτρης 1.04.826ος Τόλης Ιωάννης 1.09 3. 25μ. ύπτιο κορ. 6 ετών

1η Πεφάνη Χαρά 37.12
2η Βλαχογιαννάτου Ειρήνη 38.96
3η Βλαχογιαννάτου Δέσποινα 41.38
4η Βαρτελά Νικολέτα 41.58
5η Παπαγιάννη Ναταλία 45.87
6η Παπαντωνίου Μαριλένα 48.33
7η Παπαναστασάτου Ελπίδα – Χαρά 1.12

4. 25μ. ύπτιο αγ. 6 ετών
1ος Χριστοφοράτος Διονύσιος 39.80
2ος Ντόντα Αλφρέντ 48.93
3ος Μουρελάτος Καλλικράτης 49.58
4ος Μαντέλης Γεώργιος 53.85
5ος Δανάλης Παναγής 54.81
6ος Αντωνάτος Αλέξανδρος 1.00.70

5. 25μ. ύπτιο κορ. 7 ετών
1η Βασιλοπούλου Κων/να 28.70
2η Βλαχογιαννάτου Κατερίνα 29.87
3η Στυλιανουδάκη Τζίνα 31.59
4η Διακάτου Άννα 34.01
5η Μινέτου Μαριάννα 34.20
6η Σβορώνου Αδαμαντία 37.12
7η Σβορώνου Βαλεντίνα 40.63
8η Μαγουλά Ευγενία 43.34

6. 25μ. ύπτιο αγ. 7 ετών
1ος Βανδώρος Δημήτρης 27.11
2ος Νεόφυτος Σπύρος 33.66
3ος Κιοσέ Δημήτρης 34.61
4ος Νικάτος Παναγής 34.71
5ος Βαρδαραμάτος Αθανάσιος 36.84
6ος Σιδεράκης Ιάκωβος 39.99
7ος Κρεμμύδας Σταύρος 47.16
8ος Σταθάτος Ευάγγελος 56.63
9ος Κατσούρης Αλέξανδρος 59.02
10ος Κωτσαλάς Νίκος 1.00.72

7. 25μ. ύπτιο κορ. 8 ετών
1η Λουκάτου Δέσποινα 24.68
2η Κρεμμύδα Ρεγγίνα 26.03
3η Τζουγανάτου Ζέτα 26.90
4η Καπογιαννάτου Μαρία 44.35

8. 25μ. ύπτιο αγ. 8 ετών
1ος Μαρτσέλος Γεράσιμος 22.41
2ος Απέργης Γεράσιμος 29.70
3ος Αντωνάτος Δημήτριος 31.72

9. 25μ. ύπτιο κορ. 9 ετών
1η Παπαδάτου Ελπίδα 32.25
2η Καμηλάτου Βαρβάρα 34.68
3η Βαγγελάτου Παναγιώτα 40.77

10. 25μ. ύπτιο αγ. 10 ετών
1ος Ελευθεριάδης Ευστάθιος 22.75
2ος Καββαδίας Ευάγγελος 28.51
3ος Λασκαράτος Κων/νος 36.93

11. 25μ. ύπτιο αγ. 9 ετών
1ος Σπανός Άκης 23.44
2ος Τζανετάτος Νίκος 30.34
3ος Παλημέρης Θεόδωρος 35.35
4ος Μπαζίγος Αθανάσιος 36.00
5ος Ανδρεάτος Γεώργιος 36.56
6ος Βινιεράτος Αλέξανδρος 38.06

12. 25μ. ύπτιο κορ. 10 ετών
1η Πλατανίτη Μπέλλα 23.91
2η Σιμάτου Δανάη 24.84
3η Βασιλάτου Ανδριάννα 26.26
4η Κρεμμύδα Ευαγγελία 26.93
5η Βαγγελάτου Αθηνά 37.46
6η Κωνσταντάτου Ευαγγελία 42.56

13. 25μ. ελεύθερο κορ. 5 ετών
1η Κωστοπούλου Αγγελική 46.12
2η Παπαναστασάτου Ελένη 46.61
3η Μινέτου Ελένη 59.25
4η Πετεινάτου Ιουλία 1.03
5η Αντωνάτου Αποστολία 1.07
6η Γιαννάτου Ισαβέλα 1.09

14. 25μ. ελεύθερο αγορ. 5 ετών
1ος Ανδρεάτος Άγγελος 38.88
2ος Σβεντζούρης Βλάσσης 49.63
3ος Κοσμάτος Μάριος 50.10
4ος Κρεμμύδας Παύλος 1.06
5ος Κοραμπάτος Δημήτρης 1.09
6ος Τόλης Ιωάννης 1.10

15. 25μ. ελεύθερο κορ. 6 ετών
1η Βλαχογιαννάτου Ειρήνη 33.62
2η Πεφάνη Χαρά 38.00
3η Βλαχογιαννάτου Δέσποινα 43.09
4η Βαρτελά Νικολέτα 46.83
5η Παπαγιάννη Ναταλία 50.05

16. 25μ. ελεύθερο αγ. 6 ετών
1ος Χριστοφοράτος Διονύσιος 36.39
2ος Μαντέλης Γεώργιος 40.03
3ος Μουρελάτος Καλλικράτης 42.60
4ος Αντωνάτος Αλέξανδρος 54.70
5ος Ντόντα Άλφρεντ 54.90

17. 25μ. ελεύθερο κορ. 7 ετών
1η Βασιλοπούλου Κων/να 25.33
1η Στυλιανουδάκη Τζίνα 25.33
2η Βλαχογιαννάτου Κατερίνα 29.70
3η Διακάτου Άννα 32.64
4η Σβορώνου Αδαμαντία 33.20
5η Μινέτου Μαριάννα 34.06
6η Σβορώνου Βαλεντίνα 37.00
7η Μαγουλά Ευγενία 42.13

18. 25μ. ελεύθερο αγ. 7 ετών
1ος Βανδώρος Δημήτρης 28.07
2ος Βαρδαραμάτος Αθανάσιος 30.75
3ος Κιοσέ Δημήτρης 30.81
4ος Νικάτος Παναγής 33.85
5ος Σιδεράκης Ιάκωβος 33.87
6ος Νεόφυτος Σπύρος 34.19
7ος Κωτσαλάς Νίκος 45.65
8ος Κρεμμύδας Σταύρος 1.00

19. 25μ. ελεύθερο κορ. 8 ετών
1η Λουκάτου Δέσποινα 25.05
2η Κρεμμύδα Ρεγγίνα 25.81
3η Τζουγανάτου Ζέτα 26.08
4η Καπογιαννάτου Μαρία 46.47

20. 25μ. ελεύθερο αγ. 8 ετών
1ος Μαρτσέλος Γεράσιμος 20.10
2ος Απέργης Γεράσιμος 28.60
3ος Αντωνάτος Δημήτριος 29.75

21. 25μ. ελεύθερο κορ. 9 ετών
1η Παπαδάτου Ελπίδα 29.25
2η Καμηλάτου Βαρβάρα 31.67
3η Βαγγελάτου Παναγιώτα 42.13

22. 25μ. ελεύθερο αγ. 10 ετών
1ος Ελευθεριάδης Ευστάθιος 22.39
2ος Καββαδίας Ευάγγελος 24.28
3ος Λασκαράτος Κων/νος 33.41

23. 25μ. ελεύθερο αγ. 9 ετών
1ος Τζανετάτος Νίκος 27.65
2ος Παλημέρης Θεόδωρος 32.07
3ος Μπαζίγος Αθανάσιος 35.52
4ος Βινιεράτος Αλέξανδρος 37.54
5ος Ανδρεάτος Γεώργιος 37.95
6ος Κιοσέ Άλεξ 42.55

24. 25μ. ελεύθερο κορ. 10 ετών
1η Πλατανίτη Μπέλλα 21.63
2η Κρεμμύδα Ευαγγελία 24.08
2η Σιμάτου Δανάη 24.08
3η Βασιλάτου Ανδριάννα 29.08
4η Βαγγελάτου Αθηνά 30.39
5η Κωνσταντάτου Ευαγγελία 37.79

25. 50μ. πεταλούδα αγ. 9 ετών
1ος Μιχαλάτος Παναγιώτης 43.94

26. 50μ. πεταλούδα κορ. 11 ετών
1η Κωστοπούλου Γεωργία 42.97
2η Νεοφύτου Χριστίνα 45.06

27. 50μ. πεταλούδα αγ. 11 ετών
1ος Μαραβέγιας Γεράσιμος 37.60

28. 50μ. πρόσθιο αγ. 10 ετών
1ος Παπαγιάννης Αλίνο 49.24
2ος Ντεάκονου Αλέξανδρος 54.29

29. 50μ. πρόσθιο κορ. 11 ετών
1η Ματζαράκη Ελένη 51.34
2η Κουμαριώτη Μαρία – Παναγιώτα 52.30
2η Νιφοράτου Ελένη 52.30

30. 50μ. πρόσθιο αγ. 11 ετών
1ος Λουκάτος Νικόλαος 52.14

31. 50μ. πρόσθιο αγ. 14 ετών
1ος Γασπαράτος Αιμίλιος – Αλέξανδρος 39.84
2ος Γκέτση Ιωάννης 46.52

32. 50μ. ύπτιο κορ. 9 ετών
1η Ματζαράκη Διαμάντω 50.24
2η Στυλιανουδάκη Ουρανία 53.56

33. 50μ. ύπτιο αγ. 9 ετών
1ος Μαραβέγιας Παναγιώτης 45.41
2ος Ποταμιάνος Γεώργιος 46.42
3ος Αλυσανδράτος Άγγελος 59.91

34. 50μ. ύπτιο κορ. 10 ετών
1η Καλλιγά Καλλιρόη 42.54
2η Μαλάι Γιούλη 55.80
3η Γκέτση Ειρήνη 57.07

35. 50μ. ύπτιο αγ. 11 ετών
1ος Ποταμιάνος Ανδρέας 37.87
2ος Ιορδάνης Γεράσιμος 47.00

36. 50μ. ύπτιο κορ. 11 ετών
1η Αλυσανδράτου Ελπίδα 43.78
2η Νούρη Λίλα 50.69
3η Σπυράτου Σταματίνα 1.00

37. 50μ. ύπτιο κορ. 13 ετών
1η Καλλιβωκά Αλίκη 41.66
2η Καββαδία Αναστασία 49.63
3η Μαλάι Άντζελα 57.84
4η Μαντέλη Αγγελική 59.28

38. 50μ. ύπτιο αγ. 12 ετών
1ος Ανδρεάτος Κων/νος 53.67
2ος Μπαζίγος Παναγιώτης 59.31
3ος Δεληκωστόπουλος Γεράσιμος 1.00
4ος Ντόντα Αλέξης 1.02

39. 50μ. ύπτιο κορ. 15 ετών
1η Μινέτου Ιωάννα 49.62
2η Νάτση Άννα – Μαρία 50.80
3η Νιφοράτου Μαριάνθη 52.75

40. 50μ. ύπτιο κορ. 16-17 ετών
1η Δεληκωστοπούλου Γεωργία 36.43
2η Δεληκωστοπούλου Ειρήνη 40.34
3η Ντόντα Μανουέλα 1.00

41. 50μ. ελεύθερο κορ. 9 ετών
1η Ματζαράκη Διαμάντω 50.44
2η Στυλιανουδάκη Ουρανία 54.12

42. 50μ. ελεύθερο αγ. 9 ετών
1ος Μιχαλάτος Παναγιώτης 38.15
2ος Μαραβέγιας Παναγιώτης 39.50
3ος Ποταμιάνος Γεώργιος 40.06
4ος Αλυσανδράτος Άγγελος 50.79
5ος Σπανός Άκης 53.32

43. 50μ. ελεύθερο κορ. 10 ετών
1η Καλλιγά Καλλιρόη 40.00
2η Μαλάι Γιούλη 44.70
3η Γκέτση Ειρήνη 49.91

44. 50μ. ελεύθερο αγ. 10 ετών
1ος Παπαγιάννης Αλίνο 37.96
2ος Ντεάκονου Αλέξανδρος 39.95

45. 50μ. ελεύθερο αγ. 11 ετών
1ος Μαραβέγιας Γεράσιμος 33.51
2ος Ποταμιάνος Ανδρέας 33.90
3ος Λουκάτος Νικόλαος 46.84

46. 50μ. ελεύθερο κορ. 11 ετών
1η Ματζαράκη Ελένη 37.70
2η Κωστοπούλου Γεωργία 37.97
2η Κουμαριώτη Μαρία – Παναγιώτα 37.97
3η Αλυσανδράτου Ελπίδα 40.92
4η Νεοφύτου Χριστίνα 41.85
5η Νιφοράτου Ελένη 43.35
6η Νούρη Λίλα 44.41
7η Σπυράτου Σταματίνα 53.47

47. 50μ. ελεύθερο κορ. 13 ετών
1η Καλλιβωκά Αλίκη 36.94
2η Μαντέλη Αγγελική 42.05
3η Καββαδία Αναστασία 43.51
4η Μαλάι Άντζελα 48.98
5η Μαντέλη Αγγελική 59.28

48. 50μ. ελεύθερο αγ. 12 ετών
1ος Ανδρεάτος Κων/νος 45.09
2ος Ντόντα Αλέξης 50.12
3ος Μπαζίγος Παναγιώτης 54.09

49. 50μ. ελεύθερο κορ. 15 ετών
1η Νάτση Άννα - Μαρία 42.31
2η Νιφοράτου Μαριάνθη 47.10
3η Μινέτου Ιωάννα 48.95

50. 50μ. ελεύθερο αγ. 14 – 15 ετών
1ος Γασπαράτος Αιμίλιος – Αλέξανδρος 29.30
2ος Ιακωβάτος Γεώργιος 30.53
3ος Γκέτση Ιωάννης 38.77

51. 50μ. ύπτιο κορ. 16-17 ετών
1η Δεληκωστοπούλου Γεωργία 32.74
2η Δεληκωστοπούλου Ειρήνη 39.34
3η Ντόντα Μανουέλα 56.44

ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ

Μαρούλη Βαρβάρα, Κατσαμπίρη Μαριλένα, Γασπαρινάτου Μιχαέλα, Γασπαρινάτου Ελένη, Βαγγελάτου Ολυμπία, Χριστοφοράτου Αντωνέλα, Πολλάτου Αριάδνη, Βαγγελάτος Γεράσιμος, Τεπελένα Ερντίς, Μουστάκας Γεώργιος, Κεφαλληνός Νικόλαος, Νικάτος Ιωάννης , Καλαφάτης Κυριάκος, Ανουσάκης Κωνσταντίνος, Καπογιαννάτου Χαρά, Τεπελένα Κλαούντια, Γαρμπή Έλενα, Καλαφάτη Άννα, Γασπαρινάτου Φωτεινή, Μαρούλη Βασιλική, Παγουλάτου Χαρά, Κωτσαλάς Χάρης, Μελλάς Γεράσιμος, Μαρούλης Γεώργιος, Παπαδημητράτος Γεώργιος, Βανδώρος Άγγελος, Πολλάτος Στέφανος, Δελλαπόρτας Σπύρος, Τζουγανάτος Δημήτριος, Κατσαμπίρη Χριστίνα, Σαραντοπούλου Μαρία, Κουλουμπή Μαριτίνα, Τσουραμάνη Αναστασία, Ζαπάντη Σοφία, Τζανετάτου Αντζελίνα, Ελευθεριάδης Ιωάννης, Ιορδάνης Άγγελος, Μπουζίκος Πέτρος, Καλλιβωκάς- Λουκάτος Άρης, Ζαπάντης Σπύρος, Δεληκωστόπουλος Νίκος, Στρέκλα Αναστασία, Καγκάδη Μυρτώ, Βαρουξή Βάσια, Γασπαράτου Σπυριδούλα, Μικελάτου Όλγα, Κοκκόλη Γιώτα, Στρέκλας Μιχάλης, Λιλάι Κριστιάν, Σούκουλα Μάριος, Μπιντάι Κρίστι, Khihli Ιωσήφ, Μεμούσι Ελιόν, Σταθάτος Σωτήρης, Τζωρτζάτος Ευγένιος, Γασπαράτου Γεωργία, Δίλαλου Ελευθερία, Δούκα Μαρία – Εύα, Τζωρτζάτου Σίσσυ, Λέρα Διονυσία, Βινιεράτου Ειρήνη.

Ευχαριστήρια :
ΚΕΔΗΚΕ, ΣΑΜΑΡΕΙΤΕΣ, ΚΡΙΤΕΣ, ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΕΣ, ΧΟΡΗΓΟΙ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟΥ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ, ΓΟΝΕΙΣ, ΑΘΛΗΤΕΣ, ΘΕΑΤΕΣ..................