galiatsatos3

Στους αγώνες Winner’s Cup ο «ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ»

Δημοσιεύτηκε: Παρασκευή, 30 Μαΐου 2014 09:30

Στους αγώνες Winner’s Cup ο «ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ»

Το πρόγραμμα των αγώνων Winner’s Cup Α’ Φάση που θα διεξαχθεί στην Κατάνια της Ιταλίας έχει ως εξής:

03.06.2014

10:00 Group B SC Braga - AO Kefallinia

10:00 Group E CS Djoker - Tornado Chisinau - BS Bohemians 1905

11:15 Group G Rostocker Robben - FC Lokomotiv Moscow

11:15 Group F GREMBACH ŁÓDŹ - MFC Spartak 2012 Varna

12:30 Group F Marseille Beach Team - Milano BS

12:30 Group G Goldwin Pluss Bodon FC - ASD Terracina

13:45 Group E Portsmouth Beach Soccer Club -BSC Sable Dancers Bern

15:00 Group D Ushkyn-Iskra - Seferihisar CittaSlow

16:15 Group C Falfala Kfar Qassem - Artur Music

17:30 Group A Catania BS - Kreiss

18:45 Group B SK Augur Enemat - BSC Kristall

4.06.2014

10:00 Group G ASD Terracina - Rostocker Robben

10:00 Group F GREMBACH ŁÓDŹ - Marseille Beach Team

11:15 Group G FC Lokomotiv Moscow - Goldwin Pluss Bodon FC

11:15 Group E CS Djoker - Tornado Chisinau -Portsmouth Beach Soccer Club

12:30 Group F Milano BS - MFC Spartak 2012 Varna

12:30 Group B SC Braga - SK Augur Enemat

13:45 Group E BSC Sable Dancers Bern - BS Bohemians 1905

15:00 Group D Seferihisar CittaSlow - Bate Borisov

16:15 Group C Artur Music - Beach Soccer Egmond

17:30 Group A Catania BS - Aluminios Sotelo

18:45 Group B BSC Kristall - AO Kefallinia

5.06.2014

10:00 Group A Aluminios Sotelo - Kreiss

10:00 Group D Bate Borisov - Ushkyn-Iskra

11:15 Group C Beach Soccer Egmond - Falfala Kfar Qassem

11:15 Group G Goldwin Pluss Bodon FC -Rostocker Robben

12:30 Group E BS Bohemians 1905 - Portsmouth Beach Soccer Club

12:30 Group F MFC Spartak 2012 Varna -Marseille Beach Team

13:45 Group G FC Lokomotiv Moscow - ASD Terracina

15:00 Group F Milano BS - GREMBACH ŁÓDŹ

16:15 Group E BSC Sable Dancers Bern - CS Djoker - Tornado Chisinau 16:15 Group B AO Kefallinia - SK Augur Enemat

17:30 Group B BSC Kristall - SC Braga

ΑΠΟ ΤΟΝ Α.Ο. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ



Φόρτωση…

Φόρτωση…